C420C621K3G5TA
KEMETKEMET
C420C621K3G5TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C420C621K3G5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 620PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: C420C621K3G5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C420C621K3G5TA
Številka dela C420C621K3G5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 620PF 25V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 386920 pcs Podatkovni list C420C621K3G5TA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 620pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 620pF