C420C823JAR5TA
KEMETKEMET
C420C823JAR5TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C420C823JAR5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 250V X7R AXIAL
Podatkovni listi: C420C823JAR5TA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C420C823JAR5TA
Številka dela C420C823JAR5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.082UF 250V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 300557 pcs Podatkovni list C420C823JAR5TA.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.082µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 0.082µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C420C823JAR5TA7200
C420C823JAR5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.082UF 250V X7R AXIAL