C430C183J3G5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C430C183J3G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.018UF 25V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C430C183J3G5TA7200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C430C183J3G5TA7200
Številka dela C430C183J3G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.018UF 25V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 397840 pcs Podatkovni list C430C183J3G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 0.018µF