C430C333G3G5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C430C333G3G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 25V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C430C333G3G5TA7200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C430C333G3G5TA7200
Številka dela C430C333G3G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 25V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 346052 pcs Podatkovni list C430C333G3G5TA7200.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Toleranca 0.033µF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Serija Aximax 400 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling Ocene -
Polarizacija Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca C430C333G3G5TA7200
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
Razširjen opis 0.033µF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Opis CAP CER 0.033UF 25V C0G AXIAL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C430C333F5G5TA
C430C333F5G5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.033UF 50V C0G AXIAL
Na zalogi: 140839 pcs
Prenesi: C430C333F5G5TA.pdf
RFQ
C430C333G3G5TA
C430C333G3G5TA
Proizvajalci: KEMET