C430C682G3G5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C430C682G3G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: C430C682G3G5TA7200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C430C682G3G5TA7200
Številka dela C430C682G3G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 469928 pcs Podatkovni list C430C682G3G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 6800pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C430C682GAG5TA7200
C430C682GAG5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 6800PF 250V C0G AXIAL
Na zalogi: 460399 pcs
Prenesi: C430C682GAG5TA7200.pdf
RFQ
C430C682G3G5TA
C430C682G3G5TA
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 AXIAL