C430C682J5G5CA7200
KEMETKEMET
C430C682J5G5CA7200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C430C682J5G5CA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6800PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: 1.C430C682J5G5CA7200.pdf2.C430C682J5G5CA7200.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C430C682J5G5CA7200
Številka dela C430C682J5G5CA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 50V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5089 pcs Podatkovni list 1.C430C682J5G5CA7200.pdf2.C430C682J5G5CA7200.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena 399-1834-1
C430C682J5G5CA
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose