C44EFGR6400ZA0J
KEMETKEMET
C44EFGR6400ZA0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C44EFGR6400ZA0J
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 400UF 5% 400VDC SCREW
Podatkovni listi: 1.C44EFGR6400ZA0J.pdf2.C44EFGR6400ZA0J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C44EFGR6400ZA0J
Številka dela C44EFGR6400ZA0J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 400UF 5% 400VDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1117 pcs Podatkovni list 1.C44EFGR6400ZA0J.pdf2.C44EFGR6400ZA0J.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev Threaded, Male
Velikost / dimenzija 3.346" Dia (85.00mm) Serija C44E
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 399-11775
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Razdalja med vodikom 1.378" (35.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 10.709" (272.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 400µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 400µF Aplikacije -