C4AEOBW5160A3HJ
KEMETKEMET
C4AEOBW5160A3HJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C4AEOBW5160A3HJ
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 16UF 5% 900VDC RADIAL
Podatkovni listi: 1.C4AEOBW5160A3HJ.pdf2.C4AEOBW5160A3HJ.pdf3.C4AEOBW5160A3HJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
132 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C4AEOBW5160A3HJ
Številka dela C4AEOBW5160A3HJ Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 16UF 5% 900VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 900V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Serija C4AE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-6229
4AEOBW5160A3HJ
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 45 Weeks
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.732" (44.00mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.9 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 16µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 16µF