C4DEFPQ6175A8TK
KEMETKEMET
C4DEFPQ6175A8TK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C4DEFPQ6175A8TK
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 175UF 10% 400VDC SCREW
Podatkovni listi: 1.C4DEFPQ6175A8TK.pdf2.C4DEFPQ6175A8TK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C4DEFPQ6175A8TK
Številka dela C4DEFPQ6175A8TK Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 175UF 10% 400VDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1636 pcs Podatkovni list 1.C4DEFPQ6175A8TK.pdf2.C4DEFPQ6175A8TK.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Male
Velikost / dimenzija 3.307" Dia (84.00mm) Serija C4DE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 399-7580
4DEFPQ6175A8TK
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Razdalja med vodikom 1.772" (45.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.598" (66.00mm) Lastnosti Low ESL
ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 µOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 175µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 175µF