C4GADUD5150AA1J
KEMETKEMET
C4GADUD5150AA1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C4GADUD5150AA1J
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 15UF 5% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 1.C4GADUD5150AA1J.pdf2.C4GADUD5150AA1J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C4GADUD5150AA1J
Številka dela C4GADUD5150AA1J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 15UF 5% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27280 pcs Podatkovni list 1.C4GADUD5150AA1J.pdf2.C4GADUD5150AA1J.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.965" Dia x 1.732" L (24.50mm x 44.00mm) Serija C4G
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 399-13088
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.9 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 15µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial Zmogljivost 15µF