C901U100DVNDBA7317
KEMETKEMET
C901U100DVNDBA7317 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C901U100DVNDBA7317
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10PF 400VAC C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije C901U100DVNDBA7317
Številka dela C901U100DVNDBA7317 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10PF 400VAC C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4108 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y1 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±0.5pF 400VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 10pF