C901U100JZSDCAWL45
KEMETKEMET
C901U100JZSDCAWL45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C901U100JZSDCAWL45
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL
Podatkovni listi: C901U100JZSDCAWL45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C901U100JZSDCAWL45
Številka dela C901U100JZSDCAWL45 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5849 pcs Podatkovni list C901U100JZSDCAWL45.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Zmogljivost 10pF