C901U102MVVDBA7317
KEMETKEMET
C901U102MVVDBA7317 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C901U102MVVDBA7317
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Podatkovni listi: C901U102MVVDBA7317.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C901U102MVVDBA7317
Številka dela C901U102MVVDBA7317 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75448 pcs Podatkovni list C901U102MVVDBA7317.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y1 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 399-9463-3
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 1000pF