C901U120JYNDBAWL35
KEMETKEMET
C901U120JYNDBAWL35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C901U120JYNDBAWL35
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 12PF 400VAC C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije C901U120JYNDBAWL35
Številka dela C901U120JYNDBAWL35 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 400VAC C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5058 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 12pF ±5% 400VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 12pF