C901U152MZVDAAWL45
KEMETKEMET
C901U152MZVDAAWL45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C901U152MZVDAAWL45
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1500PF 440VAC Y5V RADIAL
Podatkovni listi: C901U152MZVDAAWL45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C901U152MZVDAAWL45
Številka dela C901U152MZVDAAWL45 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1500PF 440VAC Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 692703 pcs Podatkovni list C901U152MZVDAAWL45.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
Zmogljivost 1500pF Aplikacije Safety