C901U471KYYDAAWL40
KEMETKEMET
C901U471KYYDAAWL40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C901U471KYYDAAWL40
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 470PF 400VAC Y5P RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije C901U471KYYDAAWL40
Številka dela C901U471KYYDAAWL40 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 400VAC Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4115 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5P (B)
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Zmogljivost 470pF