C907U120JYSDBAWL35
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C907U120JYSDBAWL35
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 12PF 400VAC SL RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C907U120JYSDBAWL35
Številka dela C907U120JYSDBAWL35 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 400VAC SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 729090 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 400VAC
Toleranca 12pF Debelina (maks.) SL
Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm) Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm)
Serija C900 RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca Safety Ocene X1, Y2
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca C907U120JYSDBAWL35
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 12pF ±5% 400VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 12PF 400VAC SL RADIAL