C907U270JZSDBAWL20
KEMETKEMET
C907U270JZSDBAWL20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C907U270JZSDBAWL20
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 27PF 440VAC SL RADIAL
Podatkovni listi: C907U270JZSDBAWL20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C907U270JZSDBAWL20
Številka dela C907U270JZSDBAWL20 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 27PF 440VAC SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4782 pcs Podatkovni list C907U270JZSDBAWL20.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 27pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Zmogljivost 27pF