C917U240JZNDBAWL40
KEMETKEMET
C917U240JZNDBAWL40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C917U240JZNDBAWL40
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C917U240JZNDBAWL40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C917U240JZNDBAWL40
Številka dela C917U240JZNDBAWL40 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4435 pcs Podatkovni list C917U240JZNDBAWL40.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 24pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 24pF