C921U152MUWDAA7317
KEMETKEMET
C921U152MUWDAA7317 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C921U152MUWDAA7317
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C921U152MUWDAA7317
Številka dela C921U152MUWDAA7317 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160592 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 400VAC
Toleranca 1500pF Debelina (maks.) Y5U (E)
Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm) Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Serija C900 RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - nizka frekvenca Safety Ocene X1, Y1
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Številka izdelka proizvajalca C921U152MUWDAA7317
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Straight
Razširjen opis 1500pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL