C921U152MUWDCAWL20
KEMETKEMET
C921U152MUWDCAWL20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C921U152MUWDCAWL20
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije C921U152MUWDCAWL20
Številka dela C921U152MUWDCAWL20 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4033 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Zmogljivost 1500pF