C921U222MUVDBAWL40
KEMETKEMET
C921U222MUVDBAWL40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C921U222MUVDBAWL40
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C921U222MUVDBAWL40
Številka dela C921U222MUVDBAWL40 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331642 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Safety