C927U222MZWDAAWL45
KEMETKEMET
C927U222MZWDAAWL45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C927U222MZWDAAWL45
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Podatkovni listi: C927U222MZWDAAWL45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C927U222MZWDAAWL45
Številka dela C927U222MZWDAAWL45 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 501579 pcs Podatkovni list C927U222MZWDAAWL45.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Safety