C931U360JZNDBAWL40
KEMETKEMET
C931U360JZNDBAWL40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C931U360JZNDBAWL40
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 36PF 440VAC C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: C931U360JZNDBAWL40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C931U360JZNDBAWL40
Številka dela C931U360JZNDBAWL40 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 36PF 440VAC C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5350 pcs Podatkovni list C931U360JZNDBAWL40.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 36pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 36pF