C937U101JYSDBAWL20
KEMETKEMET
C937U101JYSDBAWL20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C937U101JYSDBAWL20
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije C937U101JYSDBAWL20
Številka dela C937U101JYSDBAWL20 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4411 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100pF ±5% 400VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Zmogljivost 100pF