C941U332MZWDCAWL40
KEMETKEMET
C941U332MZWDCAWL40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C941U332MZWDCAWL40
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Podatkovni listi: C941U332MZWDCAWL40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C941U332MZWDCAWL40
Številka dela C941U332MZWDCAWL40 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 383272 pcs Podatkovni list C941U332MZWDCAWL40.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3300pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Zmogljivost 3300pF Aplikacije Safety