C961U392MZWDBAWL35
KEMETKEMET
C961U392MZWDBAWL35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C961U392MZWDBAWL35
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL
Podatkovni listi: C961U392MZWDBAWL35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C961U392MZWDBAWL35
Številka dela C961U392MZWDBAWL35 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 425269 pcs Podatkovni list C961U392MZWDBAWL35.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm) Serija C900
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3900pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Zmogljivost 3900pF Aplikacije Safety