C967U472MZWDAA7317
KEMETKEMET
C967U472MZWDAA7317 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C967U472MZWDAA7317
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
Podatkovni listi: C967U472MZWDAA7317.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C967U472MZWDAA7317
Številka dela C967U472MZWDAA7317 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 451008 pcs Podatkovni list C967U472MZWDAA7317.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 440VAC
Toleranca 4700pF Debelina (maks.) Y5U (E)
Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm) Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm)
Serija C900 RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - nizka frekvenca Safety Ocene X1, Y2
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca C967U472MZWDAA7317
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Straight
Razširjen opis 4700pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL