CA052X102K1GAC7536
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA052X102K1GAC7536
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ARRAY 1000PF 100V C0G 0508
Podatkovni listi: CA052X102K1GAC7536.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA052X102K1GAC7536
Številka dela CA052X102K1GAC7536 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ARRAY 1000PF 100V C0G 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5330 pcs Podatkovni list CA052X102K1GAC7536.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
Serija X Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
Število kondenzatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Dielektrični material Ceramic
natančen opis 1000pF Isolated Capacitor 2 Array 100V C0G, NP0 0508 (1220 Metric) Vrsta tokokroga Isolated
Zmogljivost 1000pF