CBR08C360J5GAC
KEMETKEMET
CBR08C360J5GAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CBR08C360J5GAC
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 36PF 50V NP0 0805
Podatkovni listi: CBR08C360J5GAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CBR08C360J5GAC
Številka dela CBR08C360J5GAC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 36PF 50V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 754191 pcs Podatkovni list CBR08C360J5GAC.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 36pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CBR RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Številka izdelka proizvajalca CBR08C360J5GAC
Vodilni stil 0.035" (0.88mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 36pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 36PF 50V NP0 0805