CDR01BX122BKUS7185
KEMETKEMET
CDR01BX122BKUS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR01BX122BKUS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1200PF 100V BX 0805
Podatkovni listi: CDR01BX122BKUS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR01BX122BKUS7185
Številka dela CDR01BX122BKUS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1200PF 100V BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 92284 pcs Podatkovni list CDR01BX122BKUS7185.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 1001-2403-2
1001-2403-2-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 1200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1200pF Aplikacije General Purpose