CDR01BX331BKUS7185
KEMETKEMET
CDR01BX331BKUS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR01BX331BKUS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V BX 0805
Podatkovni listi: CDR01BX331BKUS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR01BX331BKUS7185
Številka dela CDR01BX331BKUS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 100V BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 80273 pcs Podatkovni list CDR01BX331BKUS7185.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 1001-2412-2
1001-2412-2-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 330pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDR01BX331BKUS
CDR01BX331BKUS
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 330PF 100V BX 0805