CDR31BP121BKUS7185
KEMETKEMET
CDR31BP121BKUS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BP121BKUS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 120PF 100V BP 0805
Podatkovni listi: CDR31BP121BKUS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BP121BKUS7185
Številka dela CDR31BP121BKUS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 120PF 100V BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 51251 pcs Podatkovni list CDR31BP121BKUS7185.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 1001-2372-6
1001-2372-6-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 120pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 120pF