CDR31BP181BJUR
KEMETKEMET
CDR31BP181BJUR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BP181BJUR
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 180PF 100V BP 0805
Podatkovni listi: CDR31BP181BJUR.pdf
Status RoHs Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BP181BJUR
Številka dela CDR31BP181BJUR Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 100V BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Količina na voljo 72162 pcs Podatkovni list CDR31BP181BJUR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 180pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 180pF Aplikacije General Purpose