CDR31BP471BFUS7185
KEMETKEMET
CDR31BP471BFUS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BP471BFUS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 470PF 100V BP 0805
Podatkovni listi: CDR31BP471BFUS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BP471BFUS7185
Številka dela CDR31BP471BFUS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 100V BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 61000 pcs Podatkovni list CDR31BP471BFUS7185.pdf
Voltage Rating - AC S (0.001%) Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 470pF Debelina (maks.) BP
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Druga imena 1001-2391-2
1001-2391-2-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CDR31BP471BFUS7185 Vodilni stil 0.051" (1.30mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military
Stopnja napak - Razširjen opis 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis CAP CER 470PF 100V BP 0805