CDR31BX102BKUS7956
KEMETKEMET
CDR31BX102BKUS7956 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BX102BKUS7956
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Podatkovni listi: CDR31BX102BKUS7956.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BX102BKUS7956
Številka dela CDR31BX102BKUS7956 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 100V BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 153325 pcs Podatkovni list CDR31BX102BKUS7956.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 1001-2336-2
1001-2336-2-MIL
C0805N102K1XSL7956
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1000pF