CDR31BX103AKUR7956
KEMETKEMET
CDR31BX103AKUR7956 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BX103AKUR7956
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V BX 0805
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BX103AKUR7956
Številka dela CDR31BX103AKUR7956 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 50V BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 189713 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805N103K5XRL7956
CDR31BX103AKUR7956-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10000pF