CDR32BP101BKUS7185
KEMETKEMET
CDR32BP101BKUS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP101BKUS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 100PF 100V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP101BKUS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP101BKUS7185
Številka dela CDR32BP101BKUS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 100V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 44762 pcs Podatkovni list CDR32BP101BKUS7185.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1001-2418-1
1001-2418-1-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose