CDR32BP102BKUR
KEMETKEMET
CDR32BP102BKUR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP102BKUR
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP102BKUR.pdf
Status RoHs Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP102BKUR
Številka dela CDR32BP102BKUR Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 100V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Količina na voljo 65308 pcs Podatkovni list CDR32BP102BKUR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDR32BP102BKUMAR
CDR32BP102BKUMAR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Na zalogi: 4920 pcs
Prenesi: CDR32BP102BKUMAR.pdf
RFQ
CDR32BP102BKUPAR
CDR32BP102BKUPAR
Na zalogi: 5789 pcs
Prenesi: CDR32BP102BKUPAR.pdf
RFQ
CDR32BP102BKURAT
CDR32BP102BKURAT
Prenesi: CDR32BP102BKURAT.pdf
CDR32BP102BKURAB
CDR32BP102BKURAB
Prenesi: CDR32BP102BKURAB.pdf
CDR32BP102BKUR7185
CDR32BP102BKUR7185
Proizvajalci: KEMET
Prenesi: CDR32BP102BKUR7185.pdf
CDR32BP102BKURAJ
CDR32BP102BKURAJ
Prenesi: CDR32BP102BKURAJ.pdf
CDR32BP102BKUR7956
CDR32BP102BKUR7956
Proizvajalci: KEMET
Prenesi: CDR32BP102BKUR7956.pdf
CDR32BP102BKURAR
CDR32BP102BKURAR