CDR32BP820BJUR
KEMETKEMET
CDR32BP820BJUR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP820BJUR
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 82PF 100V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP820BJUR.pdf
Status RoHs Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP820BJUR
Številka dela CDR32BP820BJUR Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 82PF 100V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Količina na voljo 88852 pcs Podatkovni list CDR32BP820BJUR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 82pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 82pF Aplikacije General Purpose