CDR32BX333AKUS7185
KEMETKEMET
CDR32BX333AKUS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BX333AKUS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 50V BX 1206
Podatkovni listi: CDR32BX333AKUS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BX333AKUS7185
Številka dela CDR32BX333AKUS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 50V BX 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 92182 pcs Podatkovni list CDR32BX333AKUS7185.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1001-2436-6
1001-2436-6-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.033µF