CDR32BX472BKWS7185
KEMETKEMET
CDR32BX472BKWS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BX472BKWS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 4700PF 100V BX 1206
Podatkovni listi: CDR32BX472BKWS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BX472BKWS7185
Številka dela CDR32BX472BKWS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 100V BX 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 65664 pcs Podatkovni list CDR32BX472BKWS7185.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1001-2444-2
1001-2444-2-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose