CDR33BP222BJUS7185
KEMETKEMET
CDR33BP222BJUS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BP222BJUS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V BP 1210
Podatkovni listi: CDR33BP222BJUS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BP222BJUS7185
Številka dela CDR33BP222BJUS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 100V BP 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 80752 pcs Podatkovni list CDR33BP222BJUS7185.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 1001-2451-2
1001-2451-2-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose