CDR33BX104AKWS7185
KEMETKEMET
CDR33BX104AKWS7185 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BX104AKWS7185
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V BX 1210
Podatkovni listi: CDR33BX104AKWS7185.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BX104AKWS7185
Številka dela CDR33BX104AKWS7185 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V BX 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 61108 pcs Podatkovni list CDR33BX104AKWS7185.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 1001-2157-1
1001-2157-1-MIL
399-11192-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.1µF