CWR11JH156MC
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR11JH156MC
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 15UF 20% 20V 2917
Podatkovni listi: CWR11JH156MC.pdf
Status RoHs Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR11JH156MC
Številka dela CWR11JH156MC Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 15UF 20% 20V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Količina na voljo 29269 pcs Podatkovni list CWR11JH156MC.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena CWR11JH156MCKM
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Military
Stopnja napak C (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.1 Ohm @ 100kHz
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 1.1 Ohm @ 100kHz Zmogljivost 15µF