EDK106M063A9GAA
KEMETKEMET
EDK106M063A9GAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDK106M063A9GAA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Podatkovni listi: 1.EDK106M063A9GAA.pdf2.EDK106M063A9GAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDK106M063A9GAA
Številka dela EDK106M063A9GAA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1170288 pcs Podatkovni list 1.EDK106M063A9GAA.pdf2.EDK106M063A9GAA.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija EDK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 25mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 399-6049-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose