EDK227M016S9HAA
KEMETKEMET
EDK227M016S9HAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDK227M016S9HAA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: EDK227M016S9HAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDK227M016S9HAA
Številka dela EDK227M016S9HAA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 729880 pcs Podatkovni list EDK227M016S9HAA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija EDK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 162mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 202.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF