ES5107M016AE1EA
KEMETKEMET
ES5107M016AE1EA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ES5107M016AE1EA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: ES5107M016AE1EA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ES5107M016AE1EA
Številka dela ES5107M016AE1EA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1878227 pcs Podatkovni list ES5107M016AE1EA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Serija ES5 Ripple Current @ Visoka frekvenca 85mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 399-6648-3 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Zmogljivost 100µF