ESC108M035AL4AA
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESC108M035AL4AA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 35V THRUHOLE
Podatkovni listi: 1.ESC108M035AL4AA.pdf2.ESC108M035AL4AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESC108M035AL4AA
Številka dela ESC108M035AL4AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 237322 pcs Podatkovni list 1.ESC108M035AL4AA.pdf2.ESC108M035AL4AA.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm)
Serija ESC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.53A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.7A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 399-18261
SC108M035AL4AAKPLP
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 29 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF