ESD-FPL-32-8
KEMETKEMET
ESD-FPL-32-8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESD-FPL-32-8
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FERRITE CORE SOLID 28MM X 0.8MM
Podatkovni listi: ESD-FPL-32-8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESD-FPL-32-8
Številka dela ESD-FPL-32-8 Proizvajalec KEMET
Opis FERRITE CORE SOLID 28MM X 0.8MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163802 pcs Podatkovni list ESD-FPL-32-8.pdf
Tip Flat Serija ESD-FPL
Ocene - Zunanja dimenzija 1.260" W x 0.197" H (32.00mm x 5.00mm)
Druga imena 399-10930 Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material NIZn
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Dolžina 0.315" (8.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 1.102" W x 0.031" H (28.00mm x 0.80mm)
Impedanca @ Pogostost - natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core ID 1.102" W x 0.031" H (28.00mm x 0.80mm) OD 1.260" W x 0.197" H (32.00mm x 5.00mm) Length 0.315" (8.00mm)